Czy Chińczycy kupią Ironmana?

Napisane przez:  poniedziałek, 10 sierpień 2015 20:48

Wanda Jianling – zaczynał karierę w Chińskiej Armii Ludowej gdzie służył przez 17 lat, w 1976 wstąpił do Komunistycznej Partii Chin. Służył jako deputowany na 17 Narodowym Kongresie Komunistycznej Partii Chin. Teraz Jest jednym z najbogatszych ludzi w Chinach, 26 najbogatszym człowiekiem na świecie .

Posiada ponad 100 centrów Handlowych; 67 kinoplexów; 54 Centra Karaoke,; 15 luksusowych hoteli. Na otwarciu Mini-Hollywoodu w Quingdao, które kosztowało 8 miliardów dolarów obecni byli między innymi: John Travolta oraz Leonardo di’ Caprio. W styczniu kupił 20% akcji klubu Atletico Madrid. To tylko wybrane pozycję z bogatego portfela pana Wanda.

Pan Wanda Jianling negocjuje teraz zakup marki Ironman. Plotki głoszą że wartość tej transakcji to około 850mln $. Czy jeśli transakcja dojdzie do skutku mistrzostwa będą dalej rozgrywane na Kona? Może na Placu Niebiańskiego Spokoju (Tian’anmen)? Czy dla nas ma to jakieś znaczenie, i tak już pływamy w chińskich piankach, jeździmy na chińskich rowerach i biegamy w butach made in China?

PS:Siła pieniądza - Transakcja doszła do skutku!

Szukaj

Śledź nas

  • Facebook: xTRIpl
  • FeedBurner: http://xtri.pl/index.php?option=com_k2&view=itemlist&format=feed&type=rss
  • Google+: 115445177597970240065
  • Twitter: xTRI_pl
  • YouTube: portalXTRIpl

Reklama

TriCarbon

Zapisz się do Newslettera

Podaj nam swój adres email a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach i konkursach.
*Twój adres email nie będzie udostępniany osobom trzecim.