ZEROD wchodzi do Polski

Napisane przez:  Artykuł sponsorowany poniedziałek, 03 marzec 2014 07:52

Na polski rynek triathlonowy wkracza kolejna silna marka specializująca się w produkcji pianek, strojów i akcesoriów triathlonowych. Firma ZEROD rozpoczęła swoją działaność w 2007 roku i szybko zyskuje kolejnych sympatyków. W czasie tworzenia firmy ZEROD zawodowy triathlonista Pierre Dorez kierował się piecioma zasadami, które przyświecały mu w czasie trwania jego kariery:

ZERO Doping

ZERO Drafting

ZERO Did not start

ZERO Did not finish

ZERO Defects

ZEROD oferuje najwyższej jakości asortyment niezbędny każdemu triathloniście. Od najszybszych na rynku pianek triathlonowych, poprzez stroje startowe, na akcesoriach pływackich i odzieży lifestyle kończąc. ZEROD proponuje triathlonistom stroje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. ZEROD to również specjalne linie dedykowane dystansom:

– długim  

– sprinterskim  ­ zgodne z wymogami ITU

– halfironman oraz ironman.

ZEROD oferuje w swoich strojach triathlonowych cztery rodzaje wkładek. W tym wkładkę żelową dedykowaną najdłuższym dystansom dla zapewnienia niesamowitego komfortu czy specjalną wkładkę dostosowaną do anatomicznej budowy kobiecego ciała.

Dodatkowo stroje startowe ZEROD są pokryte hydrofobową powłoką, która odpycha wodę, sprawiając, że opływowość strojów w wodzie jest niezrównana. Marka projektowana jest przez byłych zawodników Pro, którym przyświeca jeden cel – niesamowity komfort oraz funkcjonalność.

W efekcie ZEROD to unikalne rozwiązania w piankach triathlonowych, między innymi, część piersiowa NIE JEST panelowana a zrobiona z jednego kawałka neoprenu co znacznie podnosi elastyczność pianki w klatce piersiowej ułatwiając oddychanie i dając niespotykaną swobodę ruchu.

- ZEROD udowadnia, że wysoka jakość i funkcjonalność może iść  w parze z wyjątkowym designem.

ZEROD to oficjalna marka sponsorująca Brytyjską Federację Triathlonu oznacza to, że własnie w produktach marki ZEROD bracia Brownlee odnoszn największe zwycięstwa. Produkty marki ZEROD dostępne będą z początkiem marca w najlepszych sklepach na terenie całego kraju.

http://tricarbon.pl/Pianki-triathlonowe

Szukaj

Śledź nas

  • Facebook: xTRIpl
  • FeedBurner: http://xtri.pl/index.php?option=com_k2&view=itemlist&format=feed&type=rss
  • Google+: 115445177597970240065
  • Twitter: xTRI_pl
  • YouTube: portalXTRIpl

Reklama

TriCarbon

Zapisz się do Newslettera

Podaj nam swój adres email a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach i konkursach.
*Twój adres email nie będzie udostępniany osobom trzecim.