Regulamin forum TriAktywni.pl

Poniżej możesz zapoznać się z regulaminem forum na którego przestrzeganie zgadzasz się poprzez rejestrację w TriAktywni.pl.
Zapoznaj się także z regulaminem portalu TriAktywni.pl oraz z polityką prywatności portalu TriAktywni.pl.

1. Na forum, tak jak i w zyciu codziennym, a także w całym internecie, obowiązują standardowe zasady przyzwoitego zachowania określane mianem netykiety. Zapoznaj się z nimi tutaj (http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta) i weź je do serca.
2. Zakaz umieszczania zdjęć powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia, zboczenia, itp).
3. Zakaz umieszczania tego samego postu na kilku forach.
4. Tematy niezgodne z tematyką danego Forum będą przenoszone do odpowiadających tematyce, zamykane, lub całkowicie usuwane.
5. Tematy zdublowane (o tej samej tematyce) będą kasowane - skorzystaj z opcji szukaj zanim rozpoczniesz nowy temat.
6. Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą usuwane.
7. Treść tematu powinna świadczyć o jego zawartości. W przeciwnym wypadku licz się z moderacją lub nawet usunięciem tematu.
8. Moderatorzy i Administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników.
9. W ekstremalnych przypadkach dostęp do forum będzie zablokowany (ban).
10. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.
11. Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa.
12. Użytkownik nie może używać takiego samego avatara jak Administrator lub Moderatorzy a także podawać się za Administratora lub Moderatora.
13. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) słowach.
14. Uwagi o błędach ortograficznych czy interpunkcyjnych, oraz wszelkie słowne utarczki załatwia się prywatnymi wiadomościami (PM) - nie zaśmiecamy tematu.
15. Zakaz stawiania ultimatum Administratorowi pod groźbą blokady dostępu do Forum.
16. Na Forum nie można zamieszczać reklam innych For.
17. Moderatorzy i Administrator mają prawo do zamknięcia tematu w przypadku gdy jego autor dowiedział się tego, czego chciał, lub dyskusja odbiega od początkowych założeń (tzw off-topic - OT).
18. Sprawy typu \"przyślij też do mnie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.\" załatwia się prywatnymi wiadomościami (PM). Posty tego typu będą usuwane.
19. Wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane. Rozumie się przez to również posty typu \"Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem\".
20. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta, aby uniknąć nadzoru.
21. W razie pytań użytkownik kontaktuję się najpierw z Moderatorem danego działu, a dopiero później (w razie nieotrzymania odpowiedzi /nie jej braku/) z Administratorem. Administrator nie odpowiada na pytania, które powinny być kierowane do moderatora danego działu.
22. Niedozwolone jest zwracanie uwagi innym użytkownikom, że złamali regulamin (oczywiście mowa o poście jedynie z taką treścią, jako dodatek jest to dozwolone). Jeżeli chcesz zwrócić uwagę Moderatora na niewłaściwy post - użyj PW.
23. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o czepianie się ort'ów, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumiały. Zdania oraz nazwy własne pisane z wielkiej litery, ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami po nich (a nie przed nimi). Jeśli ktoś chce pisać posty bez polskich znaków diaktrycznych, to nie stanowi to żadnego problemu, lecz zasady ortografii i interpunkcji nadal obowiązują.
24. Osoby działające na niekorzyść forum otrzymują bana.
25. Forum to nie ściana reklamowa. Jeżeli chcesz reklamować biznes, produkt, usługi - rób to z głową. Nie wklejaj linka z wielkim zaproszeniem do swojej "trenerskiej" strony www - takie posty będą usuwane. Zamiast tego zadbaj o swój profil - uzupełnij pole "strona www", poinformuj użytkowników forum skąd jesteś zamieszczając stosowną informację. W podpisie umieść swoje imię i nazwisko oraz rodzaj oferowanych usług. Przede wszystkim przedstaw się w dziale "Strefa dla Początkujących". Jeżeli chcesz nawiązać współpracę marketingową z TriAktywni.pl skorzystaj z działu kontakt.
26. Wszelkie formy komercyjnej działalności musza być konsultowane z administracją w celu uniknięcia nieporozumień.
27. Zabrania się używania loginów obrażających innych użytkowników forum. Zabrania się także wybierania loginów w postaci adresów internetowych.
28. Na TriAktywni.pl panuje nakaz tworzenia "osobowych" userów. Nazwa użytkownika to nie kolejne miejsce w które możesz wkleić reklamę. Biznes (sklep/warsztat), organizacja (klub czy związek) lub marka odzieży nie mogą być użytkownikami forum. Szef sklepu (np. jkowalski), prezes, działacz, zawodnik, trener, sprzedawca - jak najbardziej.
29. Zabrania się wysyłania do użytkowników wiadomości mailowych i prywatnych o treści komercyjnej.
30. Administracja zastrzega sobie prawo do dokonywania koniecznych zmian w regulaminie.

Szukaj

Śledź nas

  • Facebook: xTRIpl
  • FeedBurner: http://xtri.pl/index.php?option=com_k2&view=itemlist&format=feed&type=rss
  • Google+: 115445177597970240065
  • Twitter: xTRI_pl
  • YouTube: portalXTRIpl

Reklama

TriCarbon

Zapisz się do Newslettera

Podaj nam swój adres email a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach i konkursach.
*Twój adres email nie będzie udostępniany osobom trzecim.